İade ve İptal Koşulları

⁞⁞⁞ İade Koşulları ⁞⁞⁞ 

Siparişinizi teslim aldığınız sırada, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Beklenmedik durumlarda, sorunlu ürün veya ürünlerle karşılaşırsanız, paketi kesinlikle teslim almayıp, kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlayınız.

 

Sitemizden satınalmış olduğunuz ürünleri ambalajını açmadan, ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) gün içerisinde shop@etemruhi.com adresinden bizimle bağlantıya geçerek iade edebilirsiniz. Tarafımızdan onay alınmadan gönderilen paketlerin kargo firmasından teslim alınmayacağını üzülerek belirtiriz.

 

İade edeceğiniz ürünü sadece orijinal ambalajı zarar görmemiş, üzerindeki etiketler sökülmemiş, kullanılmamış, hasar görmemiş durumda kabul edebiliyoruz. Orijinal ambalajın üzerine etiket, koli bandı vs. yapıştırılması durumunda iade kabul edilemektedir. Ürün ile birlikte teslim edilmiş tüm basılı malzemeler, hediyeler ve aksesuarların da iade edilmesini rica ederiz. Genel olarak tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumunda olan ürünlerin iadesinin kabul edilemeyeceğini üzülerek belirtiriz.

 

İadenin gerçekleşebilmesi için faturanın altı kısmında yer alan İade Bölümünün eksiksiz doldurulması ve imzalanmasını, ürünün orijinal faturasıyla kargo ile alıcı ödemeli olarak geri gönderilmesini rica ederiz. Size bildireceğimiz kargo firması dışında, farklı bir firmayla yapılacak gönderimlerde kargo ücretinin tarafınızca karşılanması gerekmektedir; belirtilen kargo firması dışında, farklı kargo firmalarıyla ücret alıcı ödemeli olarak yapılan gönderimleri kabul etmemiz mümkün olmamaktadır.

 

Şayet iade edilecek ürün tüzel kişilik adına düzenlenmiş fatura ile satılmış ise, kargo payı dahil edilmeden “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde düzenlenmiş bir iade faturası ile birlikte ürünün gönderilmesini rica ederiz.

 

İadelerinizi aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz:

 

İntegmo İletişim Hizmetleri A.Ş.

Adres: Ordu Cad. No:66/602 Fatih/İstanbul

 

İadeniz bize ulaştığında tarafımızdan değerlendirilecektir ve iadenizin kabul edilmesi durumunda size bir bilgilendirme e-postası göndereceğiz.

 

İadenizin onaylanmasından itibaren 10 (on) iş günü içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapacağız. Kredi kartlarına yapılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması kullanılan banka ve kredi kartına bağlı olarak ortalama 4 haftayı bulabilmektedir.

 

⁞⁞⁞ İptal Koşulları ⁞⁞⁞ 

 

Yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirmek için shop@etemruhi.com adresinden bizimle bağlantıya geçmenizi rica ederiz. Ürünün kargoya verilmediği durumlarda siparişinizi isteğiniz üzerine iptal edeceğiz ve sipariş bedelinin tamamını kredi kartınıza iade edeceğiz. Ürünün kargoya verildiği durumlarda sipariş iptalinin mümkün olmadığını üzülerek belirtiriz.

 

◄ Ana Sayfa